Geri

Küçük Odanızı Harika Bir Alana Çevirecek Öneriler

Küçük alanları tam potansiyelleriyle kullanırsanız, oldukça işlevsellik kazandığını biliyor musunuz? Bunun için tek yapmanız gereken hayal gücünüzü çalıştırmak ve size vereceğimiz birkaç tavsiyeyi dikkate almak.

Açık Duvar Rengi Alanı Geniş Gösterir
Bu teknik en çok bilinen yaklaşımlardan biridir. Daha modern bir çizgi yakalamak isterseniz, duvarlarınız için açık renkli bir boya seçin ve mobilyalarınızın minimal olmasına özen gösterin.

 Duvarları Kullanmayı Es Geçmeyin
Duvarlar boş kalmadığı sürece küçük odalarda yer bulma problemi yaşamazsınız. Aksesuarlarınızı, kitaplarınızı, özel eşyalarınızı duvarlara monte edebileceğiniz pratik raflar ile saklayabilirsiniz.

Çok Amaçlı Mobilyalar
Aynı zamanda hem yatak, hem dolap, hem çekyat görevi gören akıllı mobilyalardan haberiniz var mı? Bu tür mobilyalar küçük alanları işlevsel kullanmak için bire birdir.

Derinlik Katan Camlar
Odanızın camlarının devasa büyüklükte olması, onu daha geniş gösterecek ve oluşan basıklığı ortadan kaldıracaktır. Bu tür camları, daha şeffaf yüzeye sahip mobilyalar ve aynalar ile destekleyebilirsiniz.

Çatı Arası İçin Şeffaf Zeminler
Yapacağınız küçük bir tadilat işlemi ile, dayanıklı camlardan oluşan şeffaf zeminler ile çatı arasını olduğundan çok daha güzel gösterebilirsiniz